Účinky Pilates: „Zlepší držení těla a odbourává bolesti zad s tím spojené…“ přínosy pilates >>

Pilatesbody studio

Pilatesbody studio Mgr. Hany Hofrichtrové se zaměřuje na privátní výuku /osobní trenérství / Pilates techniky. Studio se nachází v malebné vile Václavka a je plně vybaveno pilates stroji kanadské značky Stott Pilates. V nabídce našich služeb upřednostňujeme kvalitu a individuální přístup ke každému klientovi. " Přijďte s tím, že na sobě chcete pracovat, naslouchat svému tělu, zlepšit se a posouvat. My vám dáme 100 %, to samé očekáváme od vás....chuť se učit nové věci, být vědomě účastni na svém rozvoji. " Během výuky jsme trpělivé a máme důvěru ve vaše schopnosti.

Cvik měsíce

Cvik měsíce

Základní principy

Základní principy Pilates techniky, jejich znalost a schopnost je zařadit do každého pohybu a pozice, je výchozím předpokladem a nutností pro zdravotně bezpečný a úspěšný Pilates.

Hana_Bosu_resize.jpg

Pokud se technika Pilates provádí bez precizního dodržení základních principů, stává se cvičení nebezpečným a může klientovi přivodit zdravotní problémy, eventuálně zhoršit jeho aktuální stav.

Pilatesbody doporučuje před zahájením cvičení nejprve dokonalé seznámení a osvojení si základních principů a teprve poté přistoupit k samotnému cvičení.

Základní principy Pilates>>

Pilatesbody studio

Originální Pilates studio na Praze 5

Pilatesbody studio je zaměřeno na privátní a semiprivátní lekce Pilates. Zachovává tak osobní přístup ke klientovi a je zde vytvořen maximální prostor pro bezpečný, účinný a funkční Pilates trénink. Dáváme našim klientům maximum péče a odbornosti. Každý náš klient je pro nás důležitý. Dbáme na jeho originalitu, zdravotní stav, jeho požadavky a představy. Jsme těmi, kdo jsou pomocníky a průvodci při dosahování jeho cílů. Pokud nabízíme skupinové lekce na podložce, držíme maximální počet účastníků do 10 klientů.

Startovní balíček Pilatesbody studia

Cena balíčku: 2100 Kč
Zahrnuje tři privátní lekce pod vedením Pilates učitele. Balíček je určen všem, kteří chtějí s Pilates technikou začít. Více >>

Rozvrh

Rozvrh skupinových lekcí Pilates >>

Ceník

Kompletní nabídka a ceník >>

Fotogalerie

Obrázky Pilatesbody studia a fotky z již konaných školení, seminářů a dalších akcí >>

Pilatesbody studio

cvičte s DVD

dvd-basic-pilates.png, 84kB

DVD Basic Pilates

je určené pro všechny, kteří se chtějí seznámit s pilates a následně rozvíjet své pilates dovednosti za pomoci ucelené cvičební jednotky. Obsahem DVD je rovněž přesná instruktáž této techniky.


DVD Pilates pro těhotné

obsahuje cvičební program, který je sestaven tak, aby pomáhal budoucí mamince kompenzovat změny, které vznikají v průběhu těhotenství a přinášel jí radost z pohybu spojený s relaxací.

Objednej DVD

 

kalendář akcí

Všechny akce