Účinky Pilates: „Zlepší držení těla a odbourává bolesti zad s tím spojené…“ přínosy pilates >>

Pilatesbody Intensive Matwork Program

Specializovaný vzdělávací program zaměřený na výuku Pilates techniky na podložce.

 • jaro 2017
 • 1.blok: 7. - 9.4.
  2.blok: 21. - 23.4.
  3.blok: 26. - 28.5.
  4.blok: Bude upřesněno!.
Výuka probíhá:
pátek 16 - 20
sobota 9 - 16 30 (polední pauza na oběd)
nedělě 9 - 15 30 (polední pauza na oběd)

Program zahrnuje:
- 90 výukových hodin
(1 výuková hodina = 45 minut)
- 10 hospitačních hodin
- 25 odučených lekcí

Cena: 16 200 Kč (včetně jednoho termínu pro závěrečnou zkoušku)


Maximální počet účastníků je 14. Vzhledem k nízkému počtu účastníků, garantujeme individualní přístup během výuky!

Účastník Pilatesbody® IMP obdrží po absolvování a úspěšném složení zkoušek certifikát "Pilatesbody® Intensive Matwork Program"

Přihlásit se můžete na: studio@pilatesbody.cz nebo 602 841 831
Platební podmínky najdete zde...

Více o programu:

 • Pilatesbody® IMP je specializovaný kurz zaměřený na výuku pilates techniky na podložce. Obsahem a náplní kurzu je výuka všech úrovní  (essential, intermediate, advanced) cvičení pilates, využití a zařazení široké škály lehkého náčiní a nářadí do pilates lekcí (stability ball, fitness circle, flex band, over ball, foam roller, toning balls, bosu).
 • Pilatesbody® IMP dále nabízí a zahrnuje tvorbu modifikací, které činí pilates dostupným všem úrovním cvičenců bez rozdílu věku, zdravotního stavu, sportovního a pohybového zaměření.
 • Pilatesbody® IMP je zaměřený na správné využití kosterního aparátu, fyziologickou pohyblivost páteře, pánve a kloubních spojení. Dále vhodným, bezpečným a metodicky propracovaným přístupem odstraňuje svalové dysbalance. Celý program je silového, koordinačního, strečinkového a balančního charakteru.
 • Každý účastník si skrze Pilatesbody metodiku postupně osvojí pohybové dovednosti spojené s pilates technikou a následně se naučí metodicky pracovat s tímto programem a využívat jej pro potřeby výuky klientů v souvislosti s jejich posturou, svalovými dysbalancemi, požadavky jejich sportovní disciplíny, zdravotním stavem atd.