Účinky Pilates: „Zlepší držení těla a odbourává bolesti zad s tím spojené…“ přínosy pilates >>

Filozofie Pilates

Základem Pilatovy filozofie byla myšlenka, že mnohé prvky moderní civilizace tělesné zdatnosti škodí. Byl přesvědčen, že moderní životní styl s telefony, auty, ekonomickým tlakem a znečišťováním životního prostředí způsobuje tělesný i mentální stres a choroby, které jsou se stresem spjaté.

Pilates dále tvrdil, že tento stres je už tak silný, že téměř v každé domácnosti je nejméně jedna osoba, která trpí nervovým napětím. Jeho teorie předběhly dobu a nyní se potvrzují. Pilatova filozofie tělesné zdatnosti má co nabídnout každému, bez ohledu na věk a tělesné schopnosti, a zvláště těm, kteří by chtěli být silní bez mohutných svalů.


Abychom v moderním světě obstáli, musíme být fit, ale nemůžeme si zdatnost koupit jako nové auto ani ji získat tím, že na ni budeme myslet. Musíme svá těla uvést do činnosti a v případě Pilatovy metody musíme uvést do činnosti i svou mysl. Zlepšené zdraví těla i mysl ovlivní našeho ducha.

 • Pilates Studio

  Pilatesbody studio Mgr. Hany Hofrichtrové se zaměřuje na privátní výuku /osobní trenérství / Pilates techniky. Studio se nachází v malebné vile Václavka a je plně vybaveno pilates stroji kanadské značky Stott Pilates. V nabídce našich služeb upřednostňujeme kvalitu a individuální přístup ke každému klientovi. " Přijďte s tím, že na sobě chcete pracovat, naslouchat svému tělu, zlepšit se a posouvat. My vám dáme 100 %, to samé očekáváme od vás....chuť se učit nové věci, být vědomě účastni na svém rozvoji. " Během výuky jsme trpělivé a máme důvěru ve vaše schopnosti.

 • O Pilates

  Vznik a filozofie pilates, základní principy, …

 • Cvičte s DVD

  je určené pro všechny, kteří se chtějí seznámit s pilates a následně rozvíjet své pilates dovednosti za pomoci ucelené cvičební jednotky. Obsahem DVD je rovněž přesná instruktáž této techniky.

 • Kontakt

  Kdo jsme? Kontaktní údaje.

 • Kalendář akcí

 • Koučink

  .

 • Květen 2017